OSIĄGNIĘCIA

 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL TALENTÓW -TOP ART FESTIVAL „LA COSTA MUSICA” Costa Brava HISZPANIA 15.07-22.07.2018  

I miejsce – formacja taneczna T.1 Dance - w kat.disco show 15 powyżej
DODATKOWO NAGRODA 500 EURO dlla zespołu, a dla instruktora nagroda za choreografię

XIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „SOLO-DUET”Bydgoszcz 21-22.04.2018

I miejsce formacja disco dance i show pow 16 lat – T.1 Dance
I miejsce mini formacja disco pow 14 lat – T.1 Dance
I miejsce solo disco 17 lat i pow – Magda Nowak
II miejsce duet disco 17 i pow lat Jagoda Nowacka i Oliwia Wiśniewska
III miejsce duet disco 5-8 lat Julia Docurno i Oliwia Kamińska
III miejsce solo disco 17 lat i powJagoda Nowacka
IV miejsce solo disco 17 lat i pow Natalia Smuniewska
IV miejsce solo disco 14-16 latWiktoria Wilińska
V miejsce solo disco 14-16 latJulia Rodzik
V miejsce mini formacja disco do 13T.1 dance Juniorki
VI miejsce solo disco 5-7 latJulia Docurno
VI miejsce duet disco 9-12 lat Natalia Narojczyk i Durczak Zuzia
VI miejsce solo disco 17 lat i pow Martyna Strzyżewska
VII miejsce solo disco 14-16 latKarolina Nowak
XI miejsce duet disco 9-12 lat Michalina Konnek i Iza Orwat
 
V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO - BUT BYBDGOSZCZ 14-15.04.2018
IV miejsce formacja disco dance i show pow 15 lat T.1 Dance
V miejsce mini formacja disco pow 15 lat T.1 Dance
VI miejsce mini formacja disco 12-15 lat T.1 Dance Juniorki
VI miejsce solo disco 15 lat i pow Julia Rodzik
 
OGÓLNOPOLSKI- XIX FESTIWAL TAŃCA „O PUCHAR KUJAW I POMORZA ORAZ MISTRZOSTWA POLSKI FEDERACJI WADF- BIAŁE BŁOTA 22-25.03.2018
II miejsce – formacja taneczna T.1 Dance -disco show 15 powyżej
V miejsce kat.mini formacja disco show powyżej lat 15 T.1 Dance
VII miejsce - kat mini formacja disco show 12-15 lat – T.1 Dance juniorki

 

VI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO Choceń 04.03.2018
II miejsce - kat.formacja disco show powyżej lat 15 - formacja T.1 Dance

VII miejsce kat.mini formacja disco show powyżej lat 15 T.1 Dance
VII miejsce - kat mini formacja disco show 12-15 lat – T.1 Dance juniorki

 

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL -TOP ART FESTIVAL „LA STRDA DELLA MUSICA” Nettuno-Anzio-WŁOCHY 25.06-02.07.2017

I miejsce – formacja taneczna T.1 Dance -disco show 15 powyżej

DODATKOWO NAGRODA 500 EURO dla zspołu

XI FESTIWAL „EUROPEJSKIE DNI TAŃCA” Malbork 07.05.2017

I miejsce – formacja taneczna T.1 Dance -disco show 15 powyżej

I miejsce - Ola Dąbrowska i Jagoda Nowacka kat. Duet Disco pow.15 lat

I miejsce – Wiktoria Wilińska solo disco 12-15 lat

I miejsce – Magda Nowak kat. solo Disco pow.15 lat

I miejsce – Karolina Nowak i Julia Rodzik kat. duet disco dance 12-15 lat

I miejsce – Kinga Nejman i Ewa Gutkowska kat. Duet Disco do 11 lat

II miejsce – Iza Orwat i Michalina Konnek kat. Duet Disco do 11 lat

II miejsce – Martyna Strzyżewska i Oliwia Wiśniewska kat. Duet Disco pow.15 lat

II miejsce – Natalia Smuniewska solo Disco pow.15 lat

III miejsce Eliza Kaszewska solo disco 12-15 lat

IV miejsce – Jagoda Nowacka solo Disco pow15 lat

IV miejsce – Julia Rodzik solo Disco 12-15 l

V miejsce – Oliwia Wiśniewska kat. solo Disco pow.15 lat

VII miejsce – Karolina Nowak kat. solo disco dance 12-15 lat

 

turniej OGÓLNOPOLSKI- XVIII FESTIWAL TAŃCA „O PUCHAR KUJAW I POMORZA 0RAZ MISTRZOSTWA POLSKI FEDERACJI WADF”- BIAŁE BŁOTA 24-26.03.2017

II miejsce – formacja taneczna T.1 Dance -disco show 15 powyżej

VII miejsce - Ola Dąbrowska i Jagoda Nowacka kat. Duet Disco pow.15 lat

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCASTELAR DANCE Koronowo 2.10.2016
I miejsce - kat duet powyżej lat 15 - Martyna Strzyżewska i Oliwia Wiśniewska
II miejsce - kat.solo disco pow 15 l Magda Nowak

II miejsce - kat. solo taniec disco do 11 l Kinga Nejman

II miejsce - kat. solo taniec disco do 11 l Ewa Gutkowska
II miejsce - kat. solo taniec liryczny do 11 l Julia Tybuszewska
III miejsce - kat. solo taniec disco do 11 l Orwat Iza

II miejsce - kat.taniec liryczny do lat 11 – Martyna Narojczyk
II miejsce - kat.duet disco do lat 11 -  Martyna Narojczyk i Julia Tybuszewska
III miejsce – kat solo pow 15 l Oliwia Wiśniewska
IV miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Asia Nieruszewicz i Eliza Kaszewska
VI miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Wiktoria Wilińska

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO Brodnica 21.05.2016

II miejsce – formacja taneczna T.1 Dance -disco show 15 powyżej

II miejsce - Ewa Gutkowska i Kinga Nejman kat. Duet Jazz do lat 11
III miejsce - Eliza Kaszewska i Magda Nowak kat. Duet Jazz 15+
IV miejsce - Karolina Nowak i Julia Matuła kat. Duet Jazz 12-15 lat
IV miejsce - Ola Dąbrowska i Jagoda Nowacka kat. Duet Disco 12-15 lat
IV miejsce - Magda Nowak i Natalia Smuniewska kat. Duet Disco 15+
V miejsce - Asia Nieruszewicz i Eliza Kaszewska kat. Duet Disco 15+

XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „SOLO-DUET”Bydgoszcz 07-08.05.2016

I miejsce formacja taneczna T.1 Dance -disco show 15 powyżej

I miejsce Marta Piwek solo disco 17+
I miejsce Marta Piwek solo inne formy 17+
I miejsce Jagoda Nowacka solo disco 14-16 lat
I miejsce Martyna Narojczyk solo disco 8-10 lat
I miejsce Ewa Gutkowska i Kinga Nejman duet jazz 5-7 lat
I miejsce Ewa Gutkowska solo disco 5-7 lat
I miejsce Jagoda Nowacka i Ola Dąbrowska duet disco 14-16 lat i 17+
I miejsce. Magda Nowak i Natalia Smuniewska duet disco 14-16 lat i 17+
II miejsce Magda Nowak solo disco 14-16 lat
II miejsce Joanna Nieruszewicz solo disco 17+
II miejsce Joanna Nieruszewicz i Eliza Kaszewska duet disco 14-16 i 17+
II miejsce Julia Tybuszewska solo disco 8-10 lat
II miejsce Martyna Narojczyk solo jazz 8-10 lat
II miejsce Natalia Narojczyk solo disco 5-7 lat
II miejsce Natalia Smuniewska solo disco 14-16 lat
III miejsce Nadia Aładowicz solo disco 5-7 lat
IV miejsce Magda Nowak solo jazz 14-16 lat
IV miejsce Wiktoria Wilińska solo disco 11-13 lat
V miejsce Eliza Kaszewska solo disco 14-16 lat
V miejsce Julia Rodzik solo disco 11-13 lat
VI miejsce Eliza Kaszewska i Magda Nowak duet modern 14-16 lat
VI miejsce Karolina Nowak i Julia Matuła duet modern 14-16 lat
VI miejsce Martyna Strzyżewska solo disco 14-16 lat
VII miejsce Eliza Kaszewska solo jazz 14-16 lat

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO - BUT BYBDGOSZCZ 09.04.2016
I miejsce solo disco 15 powyżej – Marta Piwek
I miejsce solo disco 12-15 latJagoda Nowacka
I miejsce duet disco 15 powyżej – Magda Nowak i Natalia Smuniewska
II miejsce duet disco 12-15 lat – Jagoda Nowacka i Ola Dąbrowska

III miejsce disco dance formacje 15 powyżej – formacja T.1Dance
III miejsce duet disco 15 powyżej Joanna Nieruszewicz i Eliza Kaszewska
III miejsce duet disco do 8 lat Kinga Nejman i Ewa Gutkowska
III miejsce solo disco do 8 lat Julia Tybuszewska
V miejsce solo disco 15 powyżej Magda Nowak
VI miejsce solo disco 15 powyżej Oliwia Wiśniewska
VII miejsce solo disco 15 powyżej Joanna Nieruszewicz
VII miejsce solo disco 12-15 lat Julia Rodzik
VII miejsce duet jazz 12-15 i 15+ Eliza Kaszewska i Magda Nowak

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO Choceń 06.03.2016
I miejsce - kat.formacja disco show powyżej lat 15 - formacja T.1 Dance
I miejsce - kat.solo jazz do lat 9 - Martyna Narojczyk
II miejsce - kat.duet disco dance powyżej lat 15 - Natalia Smuniewska i Magda Nowak
III miejsce - kat.duet disco dance 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Aleksandra Dąbrowska
III miejsce - kat.duet disco dance do lat 9 - Ewa Gutkowska i Kinga Nejman
IV miejsce - kat.solo disco dance powyżej lat 15 - Marta Piwek
IV miejsce - kat.duet disco dance powyżej lat 15 - Joanna Nieruszewicz i Eliza Kaszewska
V miejsce - kat.solo disco dance  powyżej lat 15 - Magda Nowak

 X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „BYDGOSKIE RYTMY” Bydgoszcz 21.11.2015

I miejsce - kat.solo disco do lat 7 (E+D) - Ewa Gutkowska
I miejsce - kat.solo disco 12-15 lat (A) - Natalia Smuniewska
I miejsce - kat.solo disco 12-15 lat (E+D) - Alicja Janczuk
II miejsce - kat.solo disco do lat 7 (E+D) - Kinga Nejman
II miejsce - kat.solo disco powyżej lat 16 (B+S) - Marta Piwek
II miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat (E+D) - Karolina Nowak
II miejsce - kat.duet disco do lat 7 (E+D) - Ewa Gutkowska i Kinga Nejman
II miejsce - kat.duet disco 12-15 lat (B) - Ola Dąbrowska i Jagoda Nowacka
II miejsce - kat.duet disco powyżej lat 16 (B) - Joanna Nieruszewicz i Eliza Kaszewska
III miejsce - kat.solo disco do lat 11 (B) - Wiktoria Wilińska
III miejsce - kat.solo disco 8-11 lat (E) - Weronika Kula
III miejsce - kat.solo disco 12-15 lat (E+D) - Oliwia Wiśniewska
IV miejsce - kat.solo disco powyżej lat 16 (B+S) - Joanna Nieruszewicz
IV miejsce - kat.solo jazz do lat 11 (B) - Wiktoria Wilińska
IV miejsce - kat.duet disco 12-15 lat (A+S) - Magda Nowak i Natalia Smuniewska
V miejsce - kat.solo disco 12-15 lat (A) - Magdalena Nowak
V miejsce - kat.solo jazz open powyżej lat 16 - Marta Piwek

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA „STELAR DANCE” Koronowo 4.10.2015

I miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Marta Piwek
I miejsce - kat.solo jazz powyżej lat 15 - Marta Piwek
I miejsce - kat.mini formacja powyżej lat 15 - T1Dance
I miejsce - kat.formacja powyżej lat 15 - T1Dance
II miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Natalia Smuniewska
II miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Magda Nowak i Natalia Smuniewska
IV miejsce - kat.taniec liryczny do lat 11 - Wiktoria Wilińska
IV miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Magda Nowak
IV miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Asia Nieruszewicz i Eliza Kaszewska
VI miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Wiktoria Wilińska
VII miejsce - kat.solo disco 1t 2-15 la- Agata Paraszczuk

 

I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO O PUCHAR BURMISTRZA Luboń 13.06.2015

II miejsce - kat.formacja disco show 12-15 lat - T1Dance
II miejsce - kat.mini formacja disco dance 12-15 lat - T1Dance
III miejsce - kat.mini formacja disco show do lat 11 - T2Juniorki
IV miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Nieruszewicz
V miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Henke
Wyróżnienie - kat.solo disco do lat 11 - Małgosia Majek
Wyróżnienie - kat.solo disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka
Wyróżnienie - kat.solo inne formy do lat 13 - Eliza Kaszewska
Wyróżnienie - kat.solo inne formy do lat 13 - Martyna Narojczyk

 

III OPEN BYDGOSZCZ DANCE CUP Bydgoszcz 31.05.2015

I miejsce -kat.formacje disco powyżej lat 15 - formacja T1Dance

 

X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „SOLO-DUET” Bydgoszcz 23-24.05.2015

I miejsce - kat.solo disco 14-16 lat - Jagoda Nowacka
I miejsce - kat.solo disco powyżej lat 17 - Marta Piwek
I miejsce - kat.duet disco 14-16 lat - Jagoda Nowacka i Ola Dąbrowska
I miejsce - kat.duet disco powyżej lat 17 - Joanna Nieruszewicz i Eliza Kaszewska
I miejsce - kat.mini formacja disco 14-16 lat - T1Dance
I miejsce - kat.formacja disco show 14-16 lat - formacja T1Dance
II miejsce - kat.solo disco 14-16 lat - Magda Nowak
II miejsce - kat.duet disco powyżej lat 17 - Magda Nowak i Joanna Henke
II miejsce - kat.mini formacja jazz 8-10 lat - T2Juniorki
III miejsce - kat.solo disco powyżej lat 17 - Joanna Nieruszewicz
III miejsce - kat.solo disco powyżej lat 17 - Joanna Henke
III miejsce - kat.duet disco 8-10 lat -  Kinga Nejmann i Ewa Gutkowska
III miejsce - kat.duet disco 11-13 lat - Agata Paraszczuk i Wiktoria Wilińska
III miejsce - kat.solo jazz 5-7 lat - Natalia Narojczyk
III miejsce - kat.solo jazz powyżej lat 17 - Marta Piwek
IV miejsce - kat.duet modern 11-13 lat - Karolina Nowak i Wiktoria Wilińska
V miejsce - kat.duet disco 14-16 lat - Magda Nowak i Natalia Smuniewska
VI miejsce - kat.solo disco 11-13 lat - Eliza Kaszewska
VI miejsce - kat.solo disco 14-16 lat - Ola Dąbrowska
VI miejsce - kat.solo jazz 11-13 lat - Wiktoria Wilińska

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HIP-HOP DISCO I BREAK DANCE Bydgoszcz 22.03.2015

I miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Aleksandra Dąbrowska
II miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat - Magda Nowak
II miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Eliza Kaszewska i Joanna Nieruszewicz
IV miejsce - kat.solo hip-hop 12-15 lat - Natalia Smuniewska
IV miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Nieruszewicz
V miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka
V miejsce - kat.solo jazz do lat 11 - Wiktoria Wilińska
V miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat - Karolina Nowacka
V miejsce - kat.solo hip-hop powyżej lat 17 - Joanna Nieruszewicz
VII miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat - Martyna Strzyżewska
VIII miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat - Jagoda Nowacka

 

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO Choceń 08.03.2015

II miejsce - kat.disco dance 12-15 lat i powyżej - mini formacja T1 Dance
II miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Aleksandra Dąbrowska
III miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Magdalena Nowak
III miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Marta Piwek
III miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Joanna Henke i Magdalena Nowak
IV miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Joanna Nieruszewicz i Eliza Kaszewska
IV miejsce - kat.duet disco do lat 11 - Wiktoria Wilińska i Agata Paraszczuk
VI miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Martyna Strzyżewska i Oliwia Wiśniewska
VII miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat - Magdalena Nowak

 

GRAND PRIX POLSKI DANCE WRZEŚNIA Września 29.11.2014

I miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Joanna Henke i Magda Nowak
II miejsce- kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Henke
II miejsce  - kat.duet disco powyżej lat 15 - Eliza Kaszewska i Joanna Nieruszewicz
III miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Nieruszewicz

 

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „BYDGOSKIE RYTMY” Bydgoszcz 15.11.2014

I miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Julia Rodzik
I miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Eliza Kaszewska
I miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Henke
I miejsce - kat.duet disco do lat 11 - Wiktoria Wilińska i Agata Paraszczuk
I miejsce - kat.solo jazz do lat 11 - Karolina Nowak
II miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Agata Paraszczuk
II miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Wiktoria Wilińska
II miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Natalia Smuniewska
II miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Roksana Blatkiewicz
II miejsce - kat.solo jazz do lat 11 - Natalia Narojczyk
II miejsce - kat.solo jazz powyżej lat 15 - Joanna Henke
III miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Karolina Nowak
III miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Małgosia Majek
III miejsce - kat.solo disco 12-15 lat -Michelle Obniska-Mielke
III miejsce - kat.duet disco do lat 11 - Małgosia Majek i Jagoda Joachimiak
III miejsce - kat.duet disco  12-15 lat - Eliza Kaszewska i Joanna Nieruszewicz
III miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Magdalena Nowak i Joanna Henke
III miejsce - kat.solo jazz do lat 11 - Małgosia Majek
III miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat - Magdalena Nowak
IV miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Natalia Narojczyk
IV miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Martyna Strzyżewska
IV miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Magdalena Nowak
IV miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Joanna Nieruszewicz
IV miejsce - kat.duet disco do lat 11 - Martyna Narojczyk i Adrian Stobierski
IV miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Michelle Obniska-Mielke i Martyna Strzyżewska
V miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Weronika Feliniak
V miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Jagoda Joachimiak
V miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Oliwia Wiśniewska

 

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Brodnica 24.05.2014

VI miejsce – kat.mini formacja disco 12-15 lat -  formacja T.1 Dance

 

VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Wąbrzeźno 10.05.2014

III miejsce - kat.mini formacja disco 12-15 lat - formacja T.1 Dance
III miejsce - kat.formacja inne formy tańca 12-15 lat - formacja T.1 Dance
VI miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Noemi Głyżewska

 

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Choceń 05.04.2014

III miejsce - kat.mini formacja disco 12-15 lat - formacja T.1 Dance
III miejsce - kat.duet disco dance 12-15 lat – Zuznna Staniszewska i Roksana Blatkiewicz
V miejsce - kat.duet disco dance 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Natalia Smuniewska
VI miejsce - kat.formacja inne formy tańca powyżej lat 15- T.1 Dance

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO O PUCHAR POMORZ I KUJAW Białe Błota 21-23.03.2014

VII miejsce - kat.duet jazz 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Magda Nowak

 

IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „SOLO-DUET”  Bydgoszcz 15.03.2014

I miejsce - kat.mini formacje disco 12-15 lat - formacja T.1 Dance
I miejsce - kat.formacje inne formy tańca jazz powyżej lat 15 - formacja T.1 Dance
I miejsce - kat.duet disco 10-14 lat - Natalia Smuniewska i Jagoda Nowacka
I miejsce - kat.duet disco do lat 11 - Noemi Głyżewska i Julia Brucka
II miejsce - kat.mini formacje disco 12-15 lat -formacja T.2 Mix
III miejsce - kat.mini formacje disco 12-15 lat - formacja T Mix
IV miejsce - kat.duet disco 13-15 lat - Zuzanna Staniszewska i Roksana Blatkiewicz

 

IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Lipno 08.12.2013

I miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Joanna Henke i Magda Nowak
II miejsce - kat.street dance solo 10-14 lat - Magda Nowak
II miejsce - kat.duet disco do lat 9 - Julia Brucka i Noemi Głyżewska
II miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Henke
II miejsce - kat.art dance i inne formy duet do lat 12 - Ola Dąbrowska i Eliza Kaszewska
III miejsce - kat.duet disco 10-14 lat - Zuzanna Staniszewska i Roksana Blatkiewicz
III miejsce - kat.art dance i inne formy duet do lat 12 - Zuzanna Staniszewska i Jagoda Nowacka
IV miejsce - kat.street dance solo 10-14 lat - Natalia Smuniewska
V miejsce - kat.street dance solo powyżej lat 15 - Joanna Nieruszewicz
V miejsce - kat.solo disco 10-14 lat- Ola Dąbrowska
V miejsce - kat.duet disco 10-14 lat - Natalia Smuniewska i Jagoda Nowacka
V miejsce - kat.art dance i inne formy solo do 12 lat - Noemi Głyżewska
VI miejsce - kat.duet disco 10-14 lat - Weronika Feliniak i Michelle Obniska-Mielke
VI miejsce - kat.art dance i inne formy duet do lat 12- Zuzanna Kostyło i Agnieszka Burchard
VI miejsce - kat.art dance i inne formy formacje od lat 13 - formacja T.1 Dance
VI miejsce - kat.art dance i inne formy solo od lat 13 - Magda Nowak
VI miejsce - kat.art dance i inne formy solo od lat 13 - Joanna Henke
VI miejsce - kat.art dance i inne formy solo do 12 lat - Julia Brucka

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „BYDGOSKIE RYTMY”  Bydgoszcz 30.11.2013

I miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Natalia Smuniewska
I miejsce - kat.solo disco powyżej 15 lat - Marta Piwek
II miejsce - kat.solo disco powyżej 15 lat - Joanna Henke
III miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Natalia Smuniewska
IV miejsce - kat.formacje inne formy tańca powyżej 15 lat - formacja T.1 Dance
V miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Zuzanna Staniszewska

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Starogard Gdański 26.10.2013

I miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Amelia Jurdzińska
I miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka
I miejsce - kat.duet disco do lat 11 - Weronika Feliniak i Michelle Obniska-Mielke
I miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Natalia Smuniewska
I miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Joanna Henke i Magda Nowak
I miejsce - kat.solo hip-hop do lat 11 - Staś Jurdziński
I miejsce - kat.solo hip-hop 12-15 lat - Jagoda Nowacka
II miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Karolina Nowak
II miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Natalia Smuniewska
II miejsce - kat.duet disco do lat 11 - Karolina Nowak i Monika Król
II miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Ola Dąbrowska i Eliza Kaszewska
II miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15 - Julia Jastrowska i Monika Gałka
II miejsce - kat.solo hip-hop do lat 11 - Paweł Prugar
II miejsce - kat.solo hip-hop 12-15 lat - Martyna Strzyżewska
III miejsce - kat.solo disco do lat 11- Zuzanna Kostyło
III miejsce - kat.solo disco 12-15 lat - Martyna Strzyżewska
III miejsce - kat.duet disco 12-15 lat -Zuzanna Staniszewska i Roksana Blatkiewicz
III miejsce - kat.solo hip-hop do lat 11 - Karolina Nowak
III miejsce - kat.solo hip-hop 12-15 lat - Oskar Dytrych
Wyróżnienie - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Henke
Wyróżnienie - kat.solo hip-hop powyżej lat 15 - Marek Rutkowski
Wyróżnienie - kat.formacje inne formy tańca- formacja Tamagootchi
Wyróżnienie - kat.mini formacje disco 12-15 lat - formacja T.1 Dance

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Wąbrzeźno 08.06.2013

I miejsce - kat.formacje inne formy tańca 12-15 lat- formacja Tamagootch
II miejsce - kat.disco solo do lat 11 - Jagoda Piotrowska
II miejsce - kat.disco duet do lat 11 - Jagoda Piotrowska i Natalia Wankiewicz
III miejsce - kat.hip-hop solo do lat 11 - Jagoda Piotrowska
III miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Zuzanna Staniszewszka i Zofia Frąckowiak
IV miejsce - kat.disco solo do lat 11 - Natalia Wanikiewicz
IV miejsce - kat.mini formacje disco - formacja Tamagootchi 2
V miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Natalia Smuniewska
VI miejsce - kat.solo disco 12-15 lat- Natalia Smuniewska
VI miejsce - kat.solo hip-hop 12-15 lat- Zuzanna Staniszewska
VIII miejsce - kat.solo hip-hop powyżej lat 15 - Julia Jastrowska 

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Włocławek 26.05.2013

V miejsce - kat.formacje inne formy tańca 12-15 lat - formacja Tamagootchi
VI miejsce - kat.mini formacje disco - formacja Tamagootchi 2

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO  Brodnica 27.04.2013

II miejsce – kat.disco solo do lat 11 - Natalia Wankiewicz
II miejsce - kat.disco duet do lat 11 -Jagoda piotrowska i Natalia Wankiewicz
III miejsce - kat.formacje inne formy tańca do lat 15 - formacja Tamagootchi
V miejsce - kat.disco solo do lat 11- Jagoda Piotrowska
V miejsce - kat.mini formacje disco - formacja Tamagootchi 2
V miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Zuzanna Staniszewska i Zofia Frąckowiak
VI miejsce - kat.disco solo 12-15 lat - Zuzanna Staniszewska

 

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „SOLO-DUET”  Bydgoszcz 16.03.2013

I miejsce - kat.mini formacje inne formy tańca powyżej lat 15 - formacja T.1 Dance
I miejsce - kat.mini formacje disco 12-15 lat - formacja Tamagootchi
I miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Joanna Henke
I miejsce - kat.duet disco 10-12 lat - Zuzanna Staniszewska i Zofia Frąckowiak
I miejsce - kat.duet jazz 12-15 lat - Jagoda Nowacka i Zuzanna Staniszewska
I miejsce - kat.solo hip-hop 8-10 lat - Jagoda Piotrowska
I miejsce - kat.solo hip-hop 12-15 lat - Zuzanna Staniszewska
I miejsce - kat.solo jazz 12-15 lat - Jagoda Nowacka
I miejsce - kat.solo jazz 8-10 lat - Karolina Nowak
II miejsce - kat.solo jazz 11-13 lat - Magda Nowak
II miejsce - kat.duet disco powyżej lat 15- Julia Jastrowska i Joanna Henke
II miejsce - kat.solo jazz powyżej lat 15 - Joanna Henke
II miejsce - kat.solo disco powyżej lat 15 - Julia Jastrowska
II miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Natalia Wankiewicz
II miejsce - kat.mini formacja disco 12-15 lat - formacja Tamagootchi-mix
II miejsce - kat.solo hip-hop 10-12 lat - Magda Nowak
III miejsce - kat .solo hip-hop 11-13 lat- Asia Nieruszewicz
III miejsce - kat.solo jazz powyżej lat 15 - Julia Jastrowska
III miejsce - kat.duet disco 12-15 lat - Klaudia Wankiewicz i Asia Nieruszewicz
III miejsce - kat.duet disco 11-13 lat - Joanna Tarnowska i Michelle Obniska-Mielke
IV miejsce - kat.duet disco 8-10 lat - Natalia Wankiewicz i Jagoda Piotrowska
IV miejsce - kat.solo hip-hop 10-12 lat - Natalia Smuniewska

 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „BYDGOSKIE RYTMY”  Bydgoszcz 02.06.2012

VI miejsce - kat.solo disco do lat 11 - Natalia Wankiewicz
V miejsce - kat.duet hip-hop do lat 11 - Natalia Smuniewska i Magda Nowak

 

VII BYDGOSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „SOLO-DUET”  Bydgoszcz 26.05.2012

I miejsce – kat.solo disco powyżej lat 15- Joanna Henke
I miejsce - kat.duet disco 10-12 lat - Zuzanna Staniszewska i Zofia Frąckowiak