AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na 

"Solo-Duet 2019" - XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego

odbędzie się 11 - 12 maja 2019 w Hali sportowo-widowskowej "Łuczniczka" przy ul.Toruńskiej  59 w Bydgoszczy.

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie T.1 Dance, przy współudziale zespołu tańca nowoczesnego T.1 Dance-Company i Agencji Artystycznej "Dance".

Kategorie taneczne: disco dance i show, jazz, hiop-hop, dancehall, taniec współczesny, inne formy tańca, Przedszkolaki open, Dorośli 30+ open.

Podziały wiekowe dla solo 5-7, 8-10, 11-13, 14-16, 17 i pow, duetów 5-8, 9-11, 12-14, 15-17, mini formacji do 9, 10-13, 14 i pow, formacji do 9, do 11, 12-15, 16 i pow

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów taneczno - plastycznych "Aktywna Babcia Aktywny Dziadek - to zamierzone to nie przypadek" Warsztaty zakonczyły się wystawą wykonanych na warsztatach prac, dzieci i naszych seniorów oraz pieknych skrzatów  Pani Marii w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych.

Projekt został dofinansowany ze środków miasta Bydgoszcz.

Zapraszamy  po raz kolejny wszystkich Seniorów na warsztaty taneczno-plastyczne pod nazwą "TANECZNYM KROKIEM MŁODZI I SENIORZY".

Spotkanie będzie przebiegało dwutorowo : część plastyczna będzie owocowała w kreatywne wytwory rękodzieła wykonane przez dziadków z wnukami, a w części tanecznej będziemy bawić się w rytmach walca angielskiego w choreografii specjalnie przygotowanej na  to spotkanie.    

Poza warsztatami plastycznymi i tanecznymi będziemy rozmawiać o korzysciach płynących z

  • Bydgoskiej Karty Seniora (przeznaczonej dla ludzi, którzy ukończyli 60 rok życia)
  • i tzw. Koperty Zycia (ratującej nierzadko życie ludzi samotnych)

Przewidujemy też nagrody niespodzianki.

Projekt został dofinansowany ze środków Miasta Bydgoszczy

T.1DANCE JUNIOR Summer Camp Łeba 2018. Najlepszy obóz taneczny. Dzieci podczas obozu rozwijają swoje umiejętności taneczne ale również społeczne. Uczą się wspólpracować w grupie i odkrywać swoje talenty. Uczą się też większej samodzielności z dala od rodziców.   Wyjazdowa forma szkoleniowa jest doskonałym narzędziem integracji , poznania swoich wad i zalet, pełnej akceptacji w drużynie tanecznej. Dodatkowa funkcja wychowawcza, jaką przychodzi nam wychowawcom realizować na takim zgrupowaniu daje dużo szybsze i lepsze efekty, niż praca polegająca na spotkaniach 2x w tyg., plan realizowany na bieżąco pomaga w dalszych etapach rozwoju młodych ludzi. Wspólne spędzanie czasu wypełnionego po brzegi pozwala realnie zmierzyć, że jest to przeciwdziałanie - profilaktyka uzależnień. Nie można też zapominać o funkcji krajoznawczo-rekreacyjnej tzn.poznania ciekawych zakątków naszej ojczyzny, odpoczynku w innym miejscu niż swoje zamieszkanie, korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych.

  Projekt dofinansowany ze środków miasta Bydgoszcz.

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że grupa taneczna T.1 DANCE, pod kierownictwem Renaty Prugar, zdobyła I m. oraz nagrodę dodatkową w wysokości 500 euro na Międzynarodowym Festiwalu Talentów: The International Festival for Children and Teenagers: Top Art Festival 2018 "La Costa Musical" w Hiszpanii (festival odbywał się 12-26.07.2018 w Costa Brava)

Po całym sezonie przygotowań i ciężkiej pracy doczekalismy się wyjazdu na Top Art Festival Pierwszy kierunek Paryż

Sezon taneczny 2017/18 był dla nas ogromnym wyzwaniem. Braliśmy udział w wielu turniejach, pokazach i eventach, działaliśmy charytatywnie i pokazywaliśmy się z jak najlepszej strony. Mieliśmy swoje wzloty i upadki, ale nie poddawaliśmy się. W Polsce rok możemy określić mianem SUKCESU. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyjazd na TopArtFestival , "La Costa Musical" w Hiszpanii

Piknik Organizacji Pozarządowych 06.2018. Był to dla nas jako stowarzyszenia pierwszy taki piknik. Spotkać można było wielu ciekawych ludzi ,którzy robią coś dla innych. Wiele organizacji prezentowało to czym się zajmują. Każdy mógł znaleźć tu cos dla siebie. Byli wolontariusze zajmujący się dziećmi , seniorzy prezentowali swoje wytwory, były zespoły taneczne, które prezentowały swoje umiejętności , można też było spotkać prezydenta Rafała Bruskiego , pania wice prezydent Iwonę Waszkiewicz i wiele innych znanych osób.

Udało nam sie !!! Zaproszenie na Galę Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Z niecierpliwością czekamy na wyniki

Z okazji dzisiejszego Międzynarodowego Dnia Tańca zespół T.1 Dance życzy wszystkim roztańczonej majowki!

Oprócz tego życzymy przede wszystkim tancerzom wielu sukcesów aby realizowali się i cieszyli swoją pasją. A trenerom by z dumą patrzyli na swoich podopiecznych i ich rozwój 

Strony