AKTUALNOŚCI

3+ DANCE TO ZAWSZE MA SENS

Zapraszamy na warsztaty taneczne dla dzieci z rodzin wielodzietnych i nie tylko. 

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA BIAŁOBRZESKI E-DANCE SHOW 16.05.2020  to nasze pierwsze wyzwanie w nowej rzeczywistości, konkurs prowadzony w formie on-line ze względu na koronawirusa, a udział wzięły młodsze tancerki z T.1 Dance (Solówki i duety w kategorii disco dance do 8 lat, 9-11 lat i duety do 11 lat).

Daliśmy radę!  PATRZ OSIĄGNIECIA 

Zdrowych Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy w tych dziwnych i trudnych czasach.

Jak nie musicie wychodzić to zostańcie w domu.

Winter Dance Camp 2020 - obóz taneczny dla grupy młodszej zorganizowany podczas ferii zimowych.

Winter Dance Camp 2020 - obóz taneczny dla grupy młodszej zorganizowany podczas ferii zimowych z elementami akrobatyki, tańca disco i tańca jazzowego. 

Warsztaty  wielopokoleniowe  taneczno-plastyczne pt "Rusz się z domu idą święta, czy ktoś o nas jeszcze pamięta" dla Seniorów z wnukami. Cykl dwóch spotkań. Uczestnicy brali udział w warsztatch tańca klasycznego oraz wykonywali ozdoby świąteczne, z których później zrobiono wystawy.

Warsztaty taneczne połączone z warsztatami tworzenia biżuterii typu frywolitka - cykl 3 spotkań. Część taneczną poprowadzili instruktorzy tańca, a plastyczną artystki  z Klubu Supełek mieszczącego się przy WOAK Toruń. Projekt finansowany przez Urząd Miasta Bydgoszcz.

 

Warsztaty plastyczne w ramach wielopokoleniowego projektu "Aktywna Babcia, Aktywny Dziadek, to zamierzone, to nie przypadek", finansowanego przez Urząd Miasta Bydgoszcz. Uczestnicy wykonali świąteczne kartki, bombki i inne ozdoby związane z tematyką Bożego Narodzenia. Udział  w warsztatach - BEZPŁATNY

Serdecznie zapraszamy na TRZECIE - ostatnie spotkanie z cyklu ,,AKTYWNY SENIOR ZMIENIA PRZESTRZEŃ''. Tym razem zapraszamy na ulicę Gdańską 5. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie międzypokoleniowe. Będziemy ruszać się , robić świąteczne ozdoby . A na zakończenie wystawa połączona z wystawą biżuterii z poprzednich warsztatów. 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie międzypokoleniowe Seniorzy i dzieci w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Bydgoszcz. Tym razem uczestnicy będą wykonywać ozdoby świąteczne, z których na zakończenie warsztatów zrobimy wystawę. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

 Serdecznie zapraszamy na KOLEJNE spotkanie z cyklu: AKTYWNY SENIOR ZMIENIA PRZESTRZEŃ. Będziemy tańczyć, robić biżuterię, a przede wszystkim miło spędzać czas. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

 

Strony