AKTUALNOŚCI

Warsztaty  wielopokoleniowe  taneczno-plastyczne pt "Rusz się z domu idą święta, czy ktoś o nas jeszcze pamięta" dla Seniorów z wnukami. Cykl dwóch spotkań. Uczestnicy brali udział w warsztatch tańca klasycznego oraz wykonywali ozdoby świąteczne, z których później zrobiono wystawy.

Warsztaty taneczne połączone z warsztatami tworzenia biżuterii typu frywolitka - cykl 3 spotkań. Część taneczną poprowadzili instruktorzy tańca, a plastyczną artystki  z Klubu Supełek mieszczącego się przy WOAK Toruń. Projekt finansowany przez Urząd Miasta Bydgoszcz.

Warsztaty plastyczne w ramach wielopokoleniowego projektu "Aktywna Babcia, Aktywny Dziadek, to zamierzone, to nie przypadek", finansowanego przez Urząd Miasta Bydgoszcz. Uczestnicy wykonali świąteczne kartki, bombki i inne ozdoby związane z tematyką Bożego Narodzenia. Udział  w warsztatach - BEZPŁATNY

 

Serdecznie zapraszamy na TRZECIE - ostatnie spotkanie z cyklu ,,AKTYWNY SENIOR ZMIENIA PRZESTRZEŃ''. Tym razem zapraszamy na ulicę Gdańską 5. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie międzypokoleniowe. Będziemy ruszać się , robić świąteczne ozdoby . A na zakończenie wystawa połączona z wystawą biżuterii z poprzednich warsztatów. 

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie międzypokoleniowe Seniorzy i dzieci w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Bydgoszcz. Tym razem uczestnicy będą wykonywać ozdoby świąteczne, z których na zakończenie warsztatów zrobimy wystawę. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

 

 Serdecznie zapraszamy na KOLEJNE spotkanie z cyklu: AKTYWNY SENIOR ZMIENIA PRZESTRZEŃ. Będziemy tańczyć, robić biżuterię, a przede wszystkim miło spędzać czas. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

RUSZ SIĘ Z DOMU

Zapraszamy wszystkich chętnych SENIORÓW z wnukami do udziału w warsztatach taneczno-plastycznych pod nazwą "Rusz się z domu idą święta, czy ktoś o nas jeszcze pamięta", podczas których będziemy uczyć się podstaw tańca klasycznego, a potem wykonywać ozdoby świąteczne. Projekt realizowany będzie podczas  dwóch spotkań. Udział w  warsztatch jest BEZPŁATNY. 

Warsztaty taneczne połączone z warsztatami tworzenia biżuterii typu frywolitka - cykl 3 spotkań. 

AKTYWNY SENIOR ZMIENIA PRZESTRZEŃ

Serdecznie zapraszamy Seniorów z wnukami na PIERWSZE z trzech spotkań w ramach projektu "Aktywny Senior zmienia przestrzeń"- warsztaty taneczne i tworzenia biżuterii. Dodatkowo będziemy promować Bydgoską Kartę Seniora BKS60+ i Bydgoską Kopertę Życia BKŻ. Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY.

16 czerwca po raz kolejny wzięlismy udział w Pikniku bydgoskich organizacji pozarządowych, który odbył się na Wyspie Młyńskej. 

 

Kolejne zwycięstwo 

2 miejsce Mini formacje disco show w Artistic Dance Cup Luboń

Strony